Připojení NaBezdrátu

Tarif Rychlost Televize v tarifu Měsíční cena
při roční platbě
Měsíční cena
ZkusTo+ 8 Mb/s   303 Kč 330 Kč
NaDoma 16 Mb/s   367 Kč 400 Kč
NaDomaTV * 16 Mb/s MX-TV START (přes 80 programů do TV
a zpětné přehrávání)
499 Kč 545 Kč
NaDoma+ 20 Mb/s   385 Kč 420 Kč
NaMax * 30 Mb/s   504 Kč 550 Kč

* Tarify označené hvězdičkou jsou dostupné pouze ve vybraných lokalitách. Dostupnost na Vaší adrese si ověřte telefonicky, e-mailem nebo pomocí našeho formuláře.

Ceny jsou uvedeny vč. DPH. Upload 2-6 Mbit/s dle zvoleného tarifu.

Dostupnost: Radiová síť, většinou rodinné domy v lokalitách Andělská Hora, Bruntál, Břidličná, Dlouhá Stráň, Edrovice, Horní Benešov, Janovice, Karlov, Karlovice, Leskovec nad Moravicí, Malá Morávka, Mezina, Milotice nad Opavou, Mnichov, Moravskoslezský Kočov, Oborná, Ondřejov, Razová, Roudno, Rudná pod Pradědem, Rýmařov, Stará Voda, Staré Město, Suchá Rudná, Světlá Hora, Vajglov, Valšov, Velká Štáhle, Vrbno pod Pradědem a Železná.

Termín dodání: Běžně do 10 pracovních dnů od objednání.

Objednání: Je možno provést telefonicky na čísle 776 26 77 44, e-mailem nebo pomocí našeho formuláře. Po obdržení Vašich údajů Vás budeme telefonicky kontaktovat pro domluvení termínu instalace.

Průzkum: Před připojením proběhne průzkum ve Vašem objektu. Technik na místě zjistí, zda je objekt připojitelný a pokud bude, určí i přesnou cenu zřízení a technické detaily instalace. Průzkum je nezávazný, zdarma a trvá asi půl hodiny. Vaše závazná objednávka proběhne až po průzkumu.

Instalace: Na místo určené při průzkumu nainstalujeme přijímací jednotku a také nezbytnou kabeláž. V případě zájmu zapojíme wifi router pro pokrytí bytu bezdrátovým signálem. Router můžeme použít Váš (bude-li to technicky možné), nebo dodat nový (viz ceník). Připojení není závislé na pevné telefonní lince.

Cena zřízení: Dle konkrétní situace, orientačně 1.500Kč vč. DPH, závazná cena bude určena individuálně po průzkumu.

Smlouva: Je uzavírána na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou 30 dnů. Sepíší ji s Vámi technici při montáži a vysvětlí Vám všechny podrobnosti.

Volitelné doplňkové služby: pevná telefonní linka bez paušálu

Chci připojit k internetu

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.