Poslední novinky

10.09.2018

Hledáme nového kolegu do týmu!

Do našeho týmu opět hledáme technika na oddělení výstavby. Vzdělání nehraje roli, stejně jako dosavadní pracovní zkušenosti. Důležitá je spolehlivost, zručnost, schopnost improvizovat a ochota ... více

28.02.2017

Rychlá akce pro zájemce

Máme pro Vás rychlou akci! Objednejte si od nás novou přípojku do 10.3.2017 17:00 a získáte první 2 měsíce připojení zdarma! Objednávky přijímáme na info@mx-net.cz ... více

Další aktuality

MX-TV

Služba MX-TV umožňuje sledovat Vámi vybrané televizní kanály na různých zařízeních – od televizních přijímačů přes stolní počítače a notebooky až po tablety a mobilní telefony.

Pro její zavedení není třeba instalovat novou přívodní kabeláž do Vašeho bytu – bude použit stávající datový kabel, kterým Vám dodáváme připojení k internetu. Služba není závislá na společné televizní anténě v domě a není ovlivněna špatným počasím jako satelitní příjem. Přitom nabízí obraz i zvuk ve špičkové kvalitě (HD) a moderní nadstandardní funkce. 

Funkce Zpětné přehrávání Vám zajistí, že se konečně i televize bude přizpůsobovat Vám. Umožníme Vám zacházet s televizním vysíláním stejně jako s filmem na DVD. Pořady si můžete pozastavit, zopakovat, nahrát nebo přehrát z archivu několik dní zpětně. Sledujte své pořady v TV tehdy, kdy to chcete Vy.

Základní nabídky TV programů

Služba FREE START* START+BASIC* START+MAX*
Dostupnost NaOptice NaOptice, u ostatních typů připojení individuálně
Dostupná zařízení PC, tablet, mobil TV (Set-top box nebo Smart TV), PC, tablet, mobil
Počet programů** 40 programů 70 programů 70+45 programů 70+60 programů
Měsiční cena zdarma 199 Kč 199+359 Kč 199+399 Kč
Zprovoznění Informační systém Objednat Objednat Objednat

*V ceně základního balíčku START jsou již zahrnuty funkce Zpětné přehrávání, NP+ a 2x TV (Set-top box nebo Smart TV).

**Výše uvedené počty programů jsou pouze orientační, úplná nabídka programů a rozšiřujících balíčků je k dispozici níže.

Set-top box Arris VIP 4302

Základní set-top box pro MX-TV. I přes své malé rozměry a nízkou spotřebu poskytuje dostatečný výkon pro plynulý běh všech dostupných funkcí a přehrávání kanálů v HD kvalitě.

2499 Kč

Kompletní seznam podporovaných zařízení a Smart TV.

Úplná nabídka TV programů a rozšiřujících balíčků