Nový tarif NaDomaTV

Připojení k internetu pro domácnosti

Internetové připojení pro domácnosti v Bruntále, Vrbně pod Pradědem, Břidličné, Rýmařově, Horním Benešově a přilehlém okolí. Kompletní pokrytí našeho internetového připojení najdete v sekci Mapa pokrytí. Typ připojení se odvíjí od technologie dostupné ve Vaší lokalitě.
Níže uvádíme přehled tarifních skupin podle lokality a typu objektu, kde máte uvedené všechny informace důležité pro připojení k internetu, včetně ceny a instalace. Vyberte si vhodnou variantu, nebo nás nezávazně kontaktujte a my u Vás zdarma provedeme ověření dostupnosti a vhodného připojení.

 

Připojení NaOptice Panelové domy, sídlištěPanelové domy, sídliště

Dostupnost: optická síť, většinou bytové domy a sídliště v lokalitách Břidličná, Bruntál, Světlá Hora a Vrbno pod Pradědem

Termín dodání: běžně do 3-5 pracovních dnů od objednání

Objednání: je možno provést telefonicky na čísle 776 26 77 44, e-mailem nebo pomocí našeho formuláře, po obdržení Vašich údajů Vás budeme telefonicky kontaktovat pro domluvení termínu instalace.

Chci více informací

Připojení NaOpticeRDPanelové domy, sídliště

Dostupnost: optická síť; rodinné domy, u nichž je vyřešena pokládka našeho optického kabelu na hranici vlastníkova pozemku či k patě jeho domu. V případě, že v pokryté lokalitě bez položených chrániček pro optický kabel projeví zájem více účastníků, nás kontaktujte.

Termín dodání: po individuální domluvě.

Objednání: je možno provést telefonicky na čísle 776 26 77 44, e-mailem nebo pomocí našeho formuláře. Po obdržení Vašich údajů Vás budeme telefonicky kontaktovat pro domluvení termínu instalace.

Chci více informací

Připojení NaKabeluBytové domy

Dostupnost: metalická síť, většinou bytové domy a sídliště v lokalitách Bruntál, Horní Benešov, Leskovec nad Moravicí, Rýmařov a Vrbno pod Pradědem

Termín dodání: běžně do 3-5 pracovních dnů od objednání

Objednání: je možno provést telefonicky na čísle 776 26 77 44, e-mailem nebo pomocí našeho formuláře, po obdržení Vašich údajů Vás budeme telefonicky kontaktovat pro domluvení termínu instalace.

Chci více informací

Připojení NaBezdrátu Rodinné domy, samostatné objekty

Dostupnost: radiová síť, většinou rodinné domy v lokalitách Andělská Hora, Bruntál, Břidličná, Dlouhá Stráň, Edrovice, Horní Benešov, Janovice, Karlov pod Pradědem, Karlovice, Leskovec nad Moravicí, Mezina, Malá Morávka, Milotice nad Opavou, Mnichov, Oborná, Ondřejov, Razová, Roudno, Rudná pod Pradědem, Rýmařov, Stará Voda, Staré Město, Suchá Rudná, Světlá Hora, Vajglov, Velká Štáhle, Vrbno pod Pradědem a Železná

Termín dodání: běžně do 10 pracovních dnů od objednání

Objednání: je možno provést telefonicky na čísle 776 26 77 44, e-mailem nebo pomocí našeho formuláře, po obdržení Vašich údajů Vás budeme telefonicky kontaktovat pro domluvení termínu průzkumu.

Chci více informací

Výhody našeho připojení k internetu

 • vlastní nesdílená linka
 • zdarma ověření dostupnosti připojení k internetu
 • žádne limity dat nebo omezení času
 • garantovaná měsíční cena po celou dobu trvání smlouvy
 • možnost připojení notebooku, tabletu nebo mobilu přes Wi-Fi
 • v případě zájmu stejně rychlé odesílání jako stahování
 • u tarifu NaMax pevná veřejná IP adresa na požádání
 • zkušební provoz bez závazku
 • jednoduchá smlouva bez časového závazku
 • až 6 měsíců zdarma po dobu výpovědní lhůty u jiného poskytovatele
 • nemusíte k nám chodit, vše vyřídíme u Vás doma