Připojení NaOpticeRD

Tarif Rychlost Televize v tarifu Měsíční cena
při roční platbě
Měsíční cena
ZkusTo 12 Mb/s MX-TV FREE (pouze pro PC) 275 Kč 300 Kč
NaDoma 32 Mb/s MX-TV FREE (pouze pro PC) 367 Kč 400 Kč
NaDomaTV 32 Mb/s MX-TV START (přes 80 programů do TV
a zpětné přehrávání)
499 Kč 545 Kč
NaDoma+ 50 Mb/s MX-TV FREE (pouze pro PC) 385 Kč 420 Kč
NaMax 100 Mb/s MX-TV FREE (pouze pro PC) 504 Kč 550 Kč

Tato tarifní skupina je dostupná pouze ve vybraných lokalitách. Dostupnost na Vaší adrese si ověřte telefonicky, e-mailem nebo pomocí našeho formuláře.

Ceny jsou uvedeny vč. DPH. Tarify ZkusTo a NaDoma jsou pouze migrační pro stávající klienty, kteří přecházejí z tarifní skupny NaBezdrátu.

Dostupnost: Optická síť; rodinné domy, u nichž je vyřešena pokládka našeho optického kabelu na hranici vlastníkova pozemku či k patě jeho domu. V případě, že v pokryté lokalitě bez položených chrániček pro optický kabel projeví zájem více účastníků, nás kontaktujte.

Termín dodání: Po individuální domluvě.

Objednání: Je možno provést telefonicky na čísle 776 26 77 44, e-mailem nebo pomocí našeho formuláře. Po obdržení Vašich údajů Vás budeme telefonicky kontaktovat pro domluvení termínu instalace.

Instalace: Od hranice Vašeho pozemku k patě Vašho domu bude uložena chránička pro optický kabel. Rozvody uvnitř domu zapojíme dle Vašich potřeb, případně zapojíme wifi router pro pokrytí domu bezdrátovým signálem. Router můžeme použít Váš (bude-li to technicky možné), nebo dodat nový (viz ceník). Připojení není závislé na pevné telefonní lince.

Cena zřízení: Po individuální domluvě.

Smlouva: Je uzavírána na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou 30 dnů. Sepíší ji s Vámi technici při montáži a vysvětlí Vám všechny podrobnosti.

Volitelné doplňkové služby: MX-TVpevná telefonní linka bez paušálu

Chci připojit k internetu

Pro bližší informace nás, prosím, kontaktujte.