Poslední novinky

15.06.2020

Přímý přenos ze Zastupitelstva města Bruntálu

Zítra od 15:00 bude na naší stránce www.kamery-bruntal.cz opět probíhat přímý přenos ze zasedání bruntálského zastupitelstva. A co se bude řešit? Veřejná zakázka na saunový ... více

10.09.2018

Hledáme nového kolegu do týmu!

Do našeho týmu opět hledáme technika na oddělení výstavby. Vzdělání nehraje roli, stejně jako dosavadní pracovní zkušenosti. Důležitá je spolehlivost, zručnost, schopnost improvizovat a ochota ... více

Další aktuality

9 důvodů, proč jsme prostě lepší

Můžete se spolehnout – znáte nás

Síť MX-NET existuje na trhu elektronických komunikací od roku 2004. Primární činností je poskytování služeb vysokorychlostního připojení k internetu, pevné linky bez paušálu a služeb televize v digitální kvalitě. Naše služby přímo či nepřímo využívá několik tisíc účastníků z řad domácností, firem, institucí a dalších operátorů v Bruntále, Oborné, Světlé Hoře, Andělské Hoře, Dlouhé Stráni, Starém Městě, Mezině, Břidličné, Rýmařově, Vajglově, Ondějově, Vrbně pod Pradědem, Mnichově, Železné a Karlovicích. Jsme místní firma bez účasti zahraničního kapitálu a příjmy od našich klientů jsou opět investovány v našem regionu.

Jednáme otevřeně a dáváme všem stejně

Pro komunikaci využíváme několika různých způsobů, Vaše dotazy jsme připraveni zodpovědět prostřednictvím telefonu, e-mailu, našeho webu, formou osobní schůzky a nově také na Facebooku. Všechny naše nabídky určené domácnostem obsahují koncové ceny, které jsou jednotné pro všechny formy objednávky. Průběžné zrychlování našich tarifů se vztahuje jak na nové, tak stávající zákazníky.

Garantujeme cenu i rychlost

Pokud se stanete našim zákazníkem, garantujeme Vám zachování ceny po celou dobu vztahu. Zeptejte se Vašeho operátora, kolik peněz budete platit příští rok.   V mnoha případech očekávejte až dvojnásobek!

Provozujeme moderní síť

Provozujeme technologicky silnou a moderní telekomunikační síť, složenou z několika desítek kilometrů optických vláken a profesionálních rádiových spojů. Jsme proto schopni kvalitně uspokojit poptávku i v místech, kam vedení naší konkurence ani zdaleka nedosahuje.

Triple–Play zadarmo i na PC

Ke všem našim tarifům poskytujeme pevnou linku bez paušálu a základní programovou nabídku digitální televize zcela zdarma.

Poskytujeme skutečně neomezené připojení

Nezpoplatňujeme Vám čas strávený na internetu ani objem přenesených dat. Velmi často uplatňovaná politika „férového uživatele“, označovaná jak FUP Vám po přenesení určitého objemu dat sníží rychlost připojení na minimum až do konce zúčtovacího období. Tento postup kategoricky odmítáme.

Poskytujeme veřejné IP adresy

Chápeme, že domácnost může mít potřebu své vlastní statické veřejné IP adresy. Proto ji k nejprodávanějšímu tarifu NaDoma poskytujeme zdarma jako součást služby.

Provozujeme proaktivní monitoring 24 ⁄ 7 ⁄ 365

Díky sofistikovanému dohledovému systému máme nonstop přehled o dění na síti. Většinu možných rizik odhalíme ještě dříve, než se projeví jejich negativní dopad.

Nabízíme VoIP telefony a ústředny

Všem našim zákazníkům poskytujeme pevné telefonní linky s telefonním číslem Moravskoslezského kraje, a to bez měsíčního paušálu a s cenou hovorů od desítek haléřů za minutu.