Poslední novinky

15.06.2020

Přímý přenos ze Zastupitelstva města Bruntálu

Zítra od 15:00 bude na naší stránce www.kamery-bruntal.cz opět probíhat přímý přenos ze zasedání bruntálského zastupitelstva. A co se bude řešit? Veřejná zakázka na saunový ... více

10.09.2018

Hledáme nového kolegu do týmu!

Do našeho týmu opět hledáme technika na oddělení výstavby. Vzdělání nehraje roli, stejně jako dosavadní pracovní zkušenosti. Důležitá je spolehlivost, zručnost, schopnost improvizovat a ochota ... více

Další aktuality

Pevná telefonní linka pro domácnosti

Poskytujeme telefonování bez měsíčního paušálu, u nás zaplatíte pouze to, co provoláte, ať už voláte denně nebo jednou za měsíc. Zřízením tzv. VoIP pevné telefonní linky volate do všech českých pevných sítí už od 0,47 Kč/min., na zahraniční pevné linky už od 0,30 Kč/min. a do mobilních sítí voláte za 1,19 Kč/min. Bude-li někdo volat Vám, stojí ho telefonní hovor stejně, jako kdyby volal na pevnou telefonní linku Moravskoslezského kraje. Chcete-li levně telefonovat nebo potřebujete více informací, neváhejte nás nezávazně kontaktovat.

Co je VoIP telefonní linka:

Pro uskutečnění telefonního hovoru se využívá internetového připojení. Není potřeba zvlášť tahat telefonní kabely, na které jste byli zvyklí. 

Klasický telefonní přístroj pro provoz pevných linek neumí pracovat s VoIP technologií. Pro telefonování je proto potřeba tzv. VoIP telefon, nebo zachováme Váš současný telefon, pouze před něj přidáme tzv. “převodník”. Aktuální ceny VoIP zařízení naleznete v Ceníku poskytovaných služeb a zboží.

Telefonní číslo:

Při zřizování VOIP telefonní linky je možné zachovat Vaše stávající telefonní číslo. Tato operace trvá cca 10 dnů a Váš současný operátor ji zpoplatňuje. Nemusíte se o nic starat, vše vyřídíme za Vás.

Druhou možností je přidělení nového telefonního čísla zdarma. Toto lze udělat na počkání.

 

Ceník volání

Pásmo Špička Mimo šp.
pevné linky ČR 0,80 Kč 0,47 Kč
mobilní sítě ČR 1,19 Kč
Slovensko - pevné linky 0,30 Kč
Polsko - pevné linky 0,76 Kč
Německo - pevné linky 0,32 Kč
Velká Británie - pevné linky 0,29 Kč
Francie - pevné linky 0,32 Kč
Rusko -  pevné linky 1,41 Kč
USA  - pevné linky 0,76 Kč
Kompletní ceník volání do všech destinací.

Špička je doba od 7:00 do 19:00 v pracovní dny. Zobrazena je cena vždy jedné minuty hovoru. Ceny jsou uvedeny vč. DPH. Účtování probíhá od začátku hovoru po vteřinách (tarifikace 1+1).