Poslední novinky

28.02.2017

Rychlá akce pro zájemce

Máme pro Vás rychlou akci! Objednejte si od nás novou přípojku do 10.3.2017 17:00 a získáte první 2 měsíce připojení zdarma! Objednávky přijímáme na info@mx-net.cz ... více

24.11.2016

Nově pokrýváme i Valšov a Moravskoslezský Kočov

S radostí Vám oznamujeme, že jsme pokryli našimi službami další nové lokality. Tentokrát je to Moravskoslezský Kočov a Valšov! více

Další aktuality

Pevná telefonní linka pro domácnosti
od společnosti MX-NET Telekomunikace s.r.o.

Volání přes internet je způsob, jakým se konečně můžete zbavit hlavní nevýhody "pevné" telefonní linky – tou je samozřejmě měsíční paušál, který operátorovi platíte bez ohledu na to, jestli voláte denně nebo jednou za měsíc.

My Vám nabízíme možnost i nadále výhod pevné linky využívat, přitom však platit jen to, co skutečně provoláte. Můžete volat do všech českých pevných i mobilních sítí a také do zahraničí. Bude-li někdo volat Vám, stojí ho hovor stejně, jako kdyby volal na pevnou linku Moravskoslezského kraje.

Telefonní číslo: Při zřizování služby je možno zachovat Vám stávající telefonní číslo. Tato operace trvá cca 4 týdny a operátor ji zpoplatňuje. Dokumenty vyřídíme za Vás. Druhou možností je přidělení nového čísla. To je ihned a zdarma.

Telefonní přístroj: Běžné telefonní přístroje využívané pro provoz pevných linek neumějí pracovat s VoIP technologií. Tento problém se dá řešit "převodníkem" nebo novým VoIP přístrojem. Aktuální ceny těchto zařízení naleznete v Ceníku poskytovaných služeb a zboží.

Ceník volání

Pásmo Špička Mimo šp.
pevné linky ČR 0,80 Kč 0,47 Kč
mobilní sítě ČR 1,19 Kč
Slovensko - pevné linky 0,30 Kč
Polsko - pevné linky 0,76 Kč
Německo - pevné linky 0,32 Kč
Velká Británie - pevné linky 0,29 Kč
Francie - pevné linky 0,32 Kč
Rusko -  pevné linky 1,41 Kč
USA  - pevné linky 0,76 Kč
Kompletní ceník volání do všech destinací.

Špička je doba od 7:00 do 19:00 v pracovní dny. Zobrazena je cena vždy jedné minuty hovoru. Ceny jsou uvedeny vč. DPH. Účtování probíhá od začátku hovoru po vteřinách (tarifikace 1+1).