Poslední novinky

10.09.2018

Hledáme nového kolegu do týmu!

Do našeho týmu opět hledáme technika na oddělení výstavby. Vzdělání nehraje roli, stejně jako dosavadní pracovní zkušenosti. Důležitá je spolehlivost, zručnost, schopnost improvizovat a ochota ... více

28.02.2017

Rychlá akce pro zájemce

Máme pro Vás rychlou akci! Objednejte si od nás novou přípojku do 10.3.2017 17:00 a získáte první 2 měsíce připojení zdarma! Objednávky přijímáme na info@mx-net.cz ... více

Další aktuality

Pevná telefonní linka pro domácnosti
od společnosti MX-NET Telekomunikace s.r.o.

Volání přes internet je způsob, jakým se konečně můžete zbavit hlavní nevýhody "pevné" telefonní linky – tou je samozřejmě měsíční paušál, který operátorovi platíte bez ohledu na to, jestli voláte denně nebo jednou za měsíc.

My Vám nabízíme možnost i nadále výhod pevné linky využívat, přitom však platit jen to, co skutečně provoláte. Můžete volat do všech českých pevných i mobilních sítí a také do zahraničí. Bude-li někdo volat Vám, stojí ho hovor stejně, jako kdyby volal na pevnou linku Moravskoslezského kraje.

Telefonní číslo: Při zřizování služby je možno zachovat Vám stávající telefonní číslo. Tato operace trvá cca 4 týdny a operátor ji zpoplatňuje. Dokumenty vyřídíme za Vás. Druhou možností je přidělení nového čísla. To je ihned a zdarma.

Telefonní přístroj: Běžné telefonní přístroje využívané pro provoz pevných linek neumějí pracovat s VoIP technologií. Tento problém se dá řešit "převodníkem" nebo novým VoIP přístrojem. Aktuální ceny těchto zařízení naleznete v Ceníku poskytovaných služeb a zboží.

Ceník volání

Pásmo Špička Mimo šp.
pevné linky ČR 0,80 Kč 0,47 Kč
mobilní sítě ČR 1,19 Kč
Slovensko - pevné linky 0,30 Kč
Polsko - pevné linky 0,76 Kč
Německo - pevné linky 0,32 Kč
Velká Británie - pevné linky 0,29 Kč
Francie - pevné linky 0,32 Kč
Rusko -  pevné linky 1,41 Kč
USA  - pevné linky 0,76 Kč
Kompletní ceník volání do všech destinací.

Špička je doba od 7:00 do 19:00 v pracovní dny. Zobrazena je cena vždy jedné minuty hovoru. Ceny jsou uvedeny vč. DPH. Účtování probíhá od začátku hovoru po vteřinách (tarifikace 1+1).